NASZA MUZYKA
Nasze utwory oraz kompozycje w formie teledysków i plików audio do odsłuchania. Mamy nadzieję, że się wam spodobają.

Oprócz komponowania i grania własnych, autorskich kawałków gramy covery utworów polskich i zagranicznych. Do zobaczenia i posłuchania na żywo. Zapraszamy na nasze koncery!


TELEDYSKI, czyli klipy do naszych utworów

Korposzczury   Sztuczna inteligencja   Powiedzieć pas  

Zabolało... Zawsze aktualny przekaz wzmocniony świetnym wokalem Kasi i doskonałym teledyskiem Waldka. Utwór i klip z 2023 r.

Piosenka o sztucznej inteligencji, dzięki której właśnie... powstał ten klip. Całość prosto z komputera i pełnej pomysłów głowy twórcy :)

Martyna jak wróż Maciej... układa z kart kabałę? Nie, domek. A wszystko po to, żeby powiedzieć "Pas!". Teledysk nakręcony późną wiosną 2021.
Rain Na aucie Chandra

Jak przyjemnie można moknąć w deszczu... :) Lekka piosenka, lekki i przyjemny teledysk zrealizowany późną jesienią 2020.

Radosna produkcja głównie z udziałem Irminy i Martyny. Dużo zabawy i śmiechu kontrastowo ilustrujacych tytułowy "Na aucie". Lato 2020.

Piotrek poszukuje pracy i fryzjera, a dziewczyny - szczególnie Irmina - dobrze się bawią :) Jest ostro, ciekawie i pozytywnie. Czerwiec 2020.
Odbicie Indywidualny styl Metro

Piękna dziewczyna, lustro i mnóstwo wątpliwości. Historia niby znana. Nie ma tu miejsca na muzyków The Pierniks. Czerwiec 2020.

Rafał odmraża pizze i "czesze" na Valkirii, Irmina pięknie szaleje, a Piotrek... brzdąka :) Klip zmontowany w czasach izolacji w maju 2020.

Podróż warszawskim metrem może być pełną niespodzianek przygodą. Szczególnie z Martyną i The Pierniks :) Klip z wiosny 2020.
 
» Oglądaj więcej naszych teledysków na YT


Nasze autorskie UTWORY - posłuchaj
(nowości, kawałki nie opublikowane jako teledyski, nowsze i unikalne wersje utworów, mixy, itp.)

KASIA & THE PIERNIKS
 
Frozen Tears  (Nowość)
 
 
THE PIERNIKS
Wena  (Nowość)
Obcy
Mirage
Gdybyś
Mocno zakręcona
No powiedz
Sztuczna inteligencja
Mała Lu
DJ ty graj!
Why Am I Like This
Deszcz (Rain z polskim tekstem)
Powrót do gitary (wersja 2021)
Indywidualny styl (wersja 2021)
Wszystko jedno (wersja 2021)
Mordor (wersja 2020)
» Słuchaj więcej naszych utworów na Spotify
 
» Poznaj zespół The Pierniks » Poznaj dyskografię The Pierniks » Zobacz galerię zdjęć The Pierniks » Skontaktuj sie z The Pierniks