GALERIA THE PIERNIKS
Oto galeria zdjęć zespołu. No może oprócz Antka - automatycznego perkusisty. Zdjęcia z prób, koncertów, występów. Czasem specjalnie pozowaliśmy, żeby wyglądać ładnie i zachęcająco :)

Występ na 30 finale WOŚP, Lille, Francja. Styczeń 2022. Występ na Pikniku Rodzinnym w Józefosławiu. Jesień 2018. Martyna na próbie. Prawie słychać jak śpiewa. Przed występem na pikniku 2022 - z perkusistą :) Piotrek z siekierą... znaczy... swoją gitara basową. Uśmiech Rafała na próbie. Bezcenne. Próba zespołu. Styczeń 2019. Domowe granie (u Piotrka). Marzec 2019.
Próba zespołu. Styczeń 2019.

Najedź kursorem na wybraną miniaturkę, aby zobaczyć powiększenie. Kliknij na powiększenie, aby oglądnąć zdjęcie w pełnych wymiarach. Ładowanie zdjęć może chwilę potrwać...

Impreza charytatywna dla Filipa, luty 2019.
Piotrek: jest moc! Sesja zdjęciowa marzec 2022
Rafał dowodzi, że muzyka to sprawa poważna. Może Martyna trochę się wstydzi zaśpiewać?
Granie solówek bardzo go cieszy. Cały Jacek! Rafał: czyżby poszukiwał nowego natchnienia?
Skupienie na basie. Nie Basi. Czy mikrofon cshłodzi rozgrzane skronie Martyny?
Sesja fotograficzna 10.2021. Kochamy się :) Występ prywatny na Litwie, jesień 2021.
W szarościach na profesjonalnej sesji zdjęciowej. Quchnia w Józefosławiu. Inga na wokalu. A deszcz padał.... ale na zewnątrz. Martyna na niebiesko. To rzadkość. Ale pasuje do barwy głosu. Uczymy się na próbie. Młody, zdolny gitarzysta gościnnie gra AC/DC. 3 na 3. Pierniki i dziewczyny. Najmłodsze pokolenie wkracza do gry. Czy raczej śpiewu. Jacek atakuje - będzie solówka!
 
» Poznaj zespół The Pierniks » Zobacz i posłuchaj jak grają The Pierniks » Poznaj dyskografię The Pierniks » Skontaktuj sie z The Pierniks